"Центренерго" перерахувало понад 600 мільйонів держшахтам у серпні

ПАТ "Центренерго" у серпні сплатило державним шахтам 610 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Укрінформ.

Коментарів немає