На першому енергоблоці Білоруської АЕС завантажено ядерне паливо. При цьому операції фізичного пуску тривають. Про це сказав начальник управління Держатомнагляду Віген Марухян, повідомляє БелТА в четвер, 20 серпня.
"На сьогодні завантажені 163 касети в реакторну установку. Але при цьому є ще певні процедури в частині ущільнення, вони відбуваються не за одну годину або день, - зазначив Віген Марухян. - Друга фаза (фізичного пуску. - ред.) планується в міру того, як експлуатуюча організація - Білоруська АЕС - надішле нам повідомлення, що готова до початку цієї фази, тобто до гідравлічних випробувань".
Коментарів немає