На перший енергоблок БелАЕС завантажили паливо

На перший енергоблок БелАЕС завантажили паливо

На першому енергоблоці Білоруської АЕС завантажено ядерне паливо. При цьому операції фізичного пуску тривають. Про це сказав начальник управління Держатомнагляду Віген Марухян, повідомляє БелТА в четвер, 20 серпня.

"На сьогодні завантажені 163 касети в реакторну установку. Але при цьому є ще певні процедури в частині ущільнення, вони відбуваються не за одну годину або день, - зазначив Віген Марухян. - Друга фаза (фізичного пуску. - ред.) планується в міру того, як експлуатуюча організація - Білоруська АЕС - надішле нам повідомлення, що готова до початку цієї фази, тобто до гідравлічних випробувань".

Коментарів немає