Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк стверджує, що ходив на допит в НАБУ, однак слідчого не застав.
"Я, як законослухняний громадянин, прийшов сьогодні на допит о 8 ранку, проте не застав у НАБУ нікого, крім журналістів, яким хтось дбайливо повідомив час мого приходу.Слідчого на місці не виявилося", - написав Вовк у Facebook.
Коментарів немає