Нардеп "Слуги народу" Гео Лерос повідомив у соцмережах, що йому підпалили автівку.
"Мені підпалили машину", написаав Лерос у Facebook.
Нардеп також опублікував відео. Ніяких подробиць політик не повідомляє.
Нардеп "Слуги народу" Гео Лерос повідомив у соцмережах, що йому підпалили автівку.
"Мені підпалили машину", написаав Лерос у Facebook.
Нардеп також опублікував відео. Ніяких подробиць політик не повідомляє.
Коментарів немає