Згорів автомобіль нардепа Лероса

Нардеп "Слуги народу" Гео Лерос повідомив у соцмережах, що йому підпалили автівку.

"Мені підпалили машину", написаав Лерос у Facebook.

Нардеп також опублікував відео. Ніяких подробиць політик не повідомляє.

Коментарів немає