У понад 20 чиновників міськради Львова підтвердили Covid-19.
У Facebook про це повідомив голова фракції партії "ЄС" у Львівській міській раді Петро Адамик.
У понад 20 чиновників міськради Львова підтвердили Covid-19.
У Facebook про це повідомив голова фракції партії "ЄС" у Львівській міській раді Петро Адамик.
Коментарів немає