Для Києво-Святошинського району Київщини встановлено "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки.
Відповідне рішення прийняли 21 серпня на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Василя Володіна. Про це повідомили в Київській обласній державній адміністрації.
Коментарів немає