Торік Катерина переїхала в Мумбай до свого хлопця. Вона веде блог, я якому розповідає про плюси та мінуси життя в країні.
"Перш ніж сюди їхати, слід приїхати в Індію в різні пори року і відчути, чи зможете ви тут перебувати. Приїхати не на Гоа, як турист, та полежати на морі, а саме побути в мегаполісі у шалену спеку. Це не той клімат, до якого ми звикли. Спеку у 50 градусів не кожен може витримати", - застерігає жінка.
Катя зауважує, що вона, як іноземка з білою шкірою, постійно потрапляє на обман.
Коментарів немає