Майже третина українців сумують за СРСР

Майже третина українців сумують за СРСР

Сум за минулим залишається у громадян похилого віку

У середині серпня 2020 року 31,7% українців вважають, що розпад Радянського Союзу - це погано. Протилежної думки дотримуються 49,1% опитаних, решта 19,2% вагаються з відповіддю.

Коментарів немає