Україна пройшла пікові платежі за зовнішнім державним боргом у цьому році. Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю виданню Mind.ua.
"1 вересня Міністерство фінансів погасило другу серію облігацій зовнішньої державної позики, випущених при реструктуризації в 2015 році. Загальна сума платежу перевищила $2 млрд. З них $1,69 млрд - на погашення єврооблігацій і $400 млн - відсотки за єврооблігаціями з терміном погашення в 2020- 2027 рр. Зараз можемо впевнено стверджувати, що пікові платежі по зовнішньому державному боргу в цьому році успішно пройдені", - сказав Марченко.
Коментарів немає