У ДТЕК пояснили, чому не платять за оренду шахт Добропіллявугілля

У ДТЕК пояснили, чому не платять за оренду шахт Добропіллявугілля

У ДТЕК заявили, що перестали платити за оренду шахт через кризу в енергетиці (Фото: dtek.com)

У ДТЕК заявили, що компанія не платить державі за оренду шахт п’яти шахт Добропіллявугілля з березня 2020 року через кризу в енергетиці.

Коментарів немає