На позачерговому засіданні сесії Чернівецької міськради депутати дозволили роботу громадського транспорту, ринків, торгово-розважальних центрів, кафе, ресторанів, шкіл і садочків з дотриманням протиепідемічних заходів.
Також під час роботи установи мають дотримуватись рекомендацій державного санітарного лікаря України, пише "Укрінформ".
Коментарів немає