Глава естонського уряду Юрі Ратас у черговий раз критично висловився на адресу російського газопроводу "Північний потік – 2".
"Пункт перший – йдеться про політичний проект. Пункт другий – коли ми взагалі говоримо про цю трубу, то вона повинна відповідати газовим директивам ЄС, європейській регуляції. Пункт третій. Якщо зараз вже існує труба, яка називається "Північний потік – 1", і яка зараз не працює на 100 відсотків своєї потужності, то який сенс вести під водою ще одну трубу? Іншими словами, Естонія вважає цей проєкт політичним", – цитують Юрі Ратаса радіоновини ERR.
Коментарів немає