На акції у Білорусі виходить тільки активна частина суспільства, а більшість населення – зомбоване російською пропагандою.
Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить дипломат Володимир Василенко.
На акції у Білорусі виходить тільки активна частина суспільства, а більшість населення – зомбоване російською пропагандою.
Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить дипломат Володимир Василенко.
Коментарів немає