Covid-19 на Буковині: заражених втричі більше від тих, хто одужав

Covid-19 на Буковині: заражених втричі більше від тих, хто одужав

Увечері вівторка, 29 вересня, у Чернівецькій області коронавірус підтвердили у 166 людей.

Водночас впродовж доби від нового захворювання одужали 49 осіб, повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук у Facebook.

Коментарів немає