У Кіцманському районі Чернівецької області зафіксували найбільше випадків захворюваності коронавірусом за останні 14 днів.
"Маємо неприємний рекорд. За повідомленням Головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, найвищий показник інцидентності за останні 14 днів на рівні району показує Кіцманщина – понад 538 випадків на 100 тисяч населення, що в 13,5 разів перевищує цільовий показник в Україні", написав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у Фейсбук.
Коментарів немає