Після того, як президент Реджеп Тайїп Ердоган оголосив, що Туреччина виявила в Чорному морі великі запаси природного газу і до 2023 року почне його застосування, міністр закордонних справ республіки Мевлют Чавушоглу пішов далі і не виключив, що Анкара зможе поставляти чорноморський газ до Європи.
"Туреччина буде й використовувати газ з родовища в Чорному морі, і поставляти його до Європи", – наводить слова міністра агентство Reuters.
Коментарів немає