НАБУ 3,5 роки годували українців вигадками у справі «Роттердам+», - Наливайченко

НАБУ 3,5 роки годували українців вигадками у справі «Роттердам+», - Наливайченко

Національне антикорупційне бюро упродовж 3,5 роки тиражувало безпідставні звинувачення у справі "Роттердам+". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Валентин Наливайченко, пише "Главком".

"Виявилося, що всі 3,5 роки НАБУ та САП годували українців вигадками і домислами – насправді ніяких вагомих доказів для суду зібрано не було", – зазначив Наливайченко.

Коментарів немає