Директору КП "Дніпровський метрополітен" повідомили про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої держава зазнала збитків на понад 250 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.
Директору КП "Дніпровський метрополітен" повідомили про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої держава зазнала збитків на понад 250 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.
Коментарів немає