Завдяки виявленому новому газовому родовищу "Сакар'я" Туреччина вже в щонайближчому майбутньому істотно знизить свою залежність від імпорту блакитного палива і навіть може почати його експортувати. З такою заявою 21 серпня виступив президент країни Реджеп Таїп Ердоган.
За оцінками турецьких фахівців, обсяги покладів природного газу, виявлених у Чорному морі, сягають 320 мільярдів кубометрів. Якщо ці цифри відповідають дійсності, нове родовище по праву можна називати найбільшим в історії країни. Турецький лідер сподівається, що його експлуатація розпочнеться вже 2023 року.
Коментарів немає