У Бердянську 1 вересня один з класів школи №4 відправили на самоізоляцію.
У школяра підтвердили зараження коронавірусом, повідомляє пресслужба Бердянської міської ради.
У Бердянську 1 вересня один з класів школи №4 відправили на самоізоляцію.
У школяра підтвердили зараження коронавірусом, повідомляє пресслужба Бердянської міської ради.
Коментарів немає