У разі спалаху коронавірусу в школах вчителі та директори діятимуть згідно з рекомендаціями санітарних лікарів.
Рішення про закриття навчальних закладів прийматимуть лікарі, про це сказав виконувач обов'язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.
Коментарів немає