Україна вперше за багато років виявилася "в плюсах" в торгівлі з зарубіжжям: за даними Держслужби статистики, за перше півріччя доходи від експорту перевищили витрати на імпорт більш ніж на 1 млрд доларів. Прем'єр Денис Шмигаль впевнений: економіка країни почала відновлюватися.
За рахунок чого наша економіка досягла таких успіхів і чого очікувати в другому півріччі, з'ясував сайт "Сьогодні".
Коментарів немає