Коронавірус допоміг Україні переторгувати зарубіжжя і вийти "в плюс" вперше за 15 років

Коронавірус допоміг Україні переторгувати зарубіжжя і вийти

Україна вперше за багато років виявилася "в плюсах" в торгівлі з зарубіжжям: за даними Держслужби статистики, за перше півріччя доходи від експорту перевищили витрати на імпорт більш ніж на 1 млрд доларів. Прем'єр Денис Шмигаль впевнений: економіка країни почала відновлюватися.

За рахунок чого наша економіка досягла таких успіхів і чого очікувати в другому півріччі, з'ясував сайт "Сьогодні".

Коментарів немає