«Приватизація Центренерго Коломойським, безумовно, не найкращий варіант. Але в будь-якому випадку це краще, ніж знищення підприємства»
Єдиний сценарій приватизації державної компанії «Центренерго», на який погодиться чинний її куратор Ігор Коломойський, передбачає об’єднання компанії з державними вугільними шахтами. Про це пише експерт Борис Кушнірук в своєму блозі на сайті Liga.net.
Коментарів немає