У Миколаєві в шести навчальних закладах виявили COVID-19

У Миколаєві в шести навчальних закладах виявили COVID-19

У Миколаєві в шести навчальних закладах виявили коронавірус, декілька класів і груп відправили на самоізоляцію.

"Випадки захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19 зареєстровано серед дітей та персоналу 6 організованих дитячих закладів (всі у Миколаєві)", - повідомили у пресслужбі Миколаївської ОДА.

Коментарів немає