Інститут когнітивного моделювання завдяки Facebook проінформував 15 млн українців про небезпеку Covid-19

Інститут когнітивного моделювання завдяки Facebook проінформував 15 млн українців про небезпеку Covid-19

Інститут когнітивного моделювання (ІКМ), що здійснює комунікаційний супровід Міністерства охорони здоров'я, оголосив про надання критично важливої інформації про пандемію Covid-19 понад 15 мільйонам людей в Україні завдяки мережі Facebook.

Інститут використовує соціальні мережі для інформування населення України щодо питань здоров'я з самого початку пандемії. Віктор Березенко, співзасновник ІКМ, підкреслив величезний масштаб кампанії: "Загальне охоплення розроблених нами інформаційних кампаній для МОЗ України сягає понад 15 мільйонів користувачів мережі Facebook. З огляду на важливість і специфіку проєкту, ми змогли досягти неймовірних результатів".

Коментарів немає