Деякі країни відстають від графіка за скорочення видобутку нафти
Саудівська Аравія допускає можливість продовження угоди Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК+) після 2022 року. Зараз деякі країни відстають від графіка за скорочення видобутку нафти.
Коментарів немає