Жертв коронавірусу ховатимуть за новими правилами

Жертв коронавірусу ховатимуть за новими правилами

Міністерство охорони здоров'я оновило для українців рекомендації щодо поховання померлих у результаті захворювання на коронавірус.

Так, людину, яка хворіла або мала підозру на коронавірус, і померла, повинні були ховати у герметичному мішку, тепер його мають використовувати лише за певних обставин. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Коментарів немає