Міністерство охорони здоров'я оновило для українців рекомендації щодо поховання померлих у результаті захворювання на коронавірус.
Так, людину, яка хворіла або мала підозру на коронавірус, і померла, повинні були ховати у герметичному мішку, тепер його мають використовувати лише за певних обставин. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.
Коментарів немає