Ще одна суддя у справі Штепи взяла самовідвід

Ще одна суддя у справі Штепи взяла самовідвід

Суддя Орджонікідзевського райсуду Харкова Галина Матвієвська заявила про самовідвід у справі колишньої міської голови Слов'янська Нелі Штепи, яку звинувачують в пособництві в проведенні "референдуму" на Донбасі і підтримці бойовиків "ДНР" навесні 2014 року.

Так, під час засідання суддя оголосила, що відмовляється від посади у зв'язку зі вступом в силу змін до Кримінально-процесуального кодексу. Про це пише інтернет-видання "Грати".

Коментарів немає