Фонд національного добробуту Норвегії, чий обсяг становить близько 1 трильйона доларів, втратив за перше півріччя нинішнього року 21,27 мільярда доларів.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters. У фонді пояснили, що вартість власних акцій та об’єктів нерухомості впали в ціні в результаті пандемії коронавірусу . «Незважаючи на те, що ринки добре відновилися у другому кварталі, ми все ще спостерігаємо чималу невизначеність», - наголосив заступник гендиректора фонду Тронд Гранде. Читайте також: Пандемія COVID-19 може тривати до трьох років - головлікар КанадиЗазначається, що за підсумками минулого року фонд заявив про прибуток у 180 млрд дол. на тлі зростання вартості акцій. Фонд національного добробуту Норвегії вважається найбільшим суверенним фондом у світі. Він має частку у 9200 компаніях з усього світу, в його власності перебуває близько 1,5% всіх акцій на світових біржах. Фонд також інвестує в облігації й об’єкти нерухомості.
Коментарів немає