Державна служба геології та надр позитивно ставиться до пропозицій запровадження податкових стимулів для газо- на нафтовидобувних компаній.
Про це в інтерв’ю "Главкому" повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах.
Державна служба геології та надр позитивно ставиться до пропозицій запровадження податкових стимулів для газо- на нафтовидобувних компаній.
Про це в інтерв’ю "Главкому" повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах.
Коментарів немає