Через борги за доставку газу домоволодінь Сумщини 20 тисяч споживачів ризикують без субсидій
Борги за доставку газу домоволодінь Сумщини, які отримують субсидії та пільги, сягнули 2,1 млн грн. 20 тисяч споживачів природного газу ризикують залишитися без субсидії чи пільги, а після закінчення карантинних заходів – без розподілу газу до домівок. Про це йдеться у пресс-релізі Регіональної газової компанії «Сумигаз».
Коментарів немає