Комісія за розрахунок платіжними картками в Україні в 7 разів вища, ніж у країнах Євросоюзу. За кожні 100 грн, заплачені карткою, підприємець повинен 2,5−3 грн віддати банку.
Можливо, під час важкої економічної кризи банкірам і міжнародним платіжним системам настав час проявити благородство, зробивши крок назустріч малому та середньому бізнесу, і трохи обмежити комісію? Інакше через кілька років просто нікому її буде платити.
2020 рік стане одним з найбільш провальних і для українського, і для світового бізнесу. У підручниках історії його, ймовірно, будуть порівнювати з найгіршими роками Великої депресії.
Коментарів немає