Після того як АМКУ відкрив справу проти "Нафтогазу" за завищення ціни газу, в компанії заявили, що запускають новий тариф – "Річний" – і клієнти газопостачальної компанії можуть купувати "блакитне паливо" за фіксованою річною ціною і використовувати його протягом 12 місяців.
Про це "Нафтогаз України" повідомляє на своїй сторінці в Facebook.
Коментарів немає