Національний регулятор в сфері енергетики і комунальних послуг прийняв стимулююче регулювання на розподіл електроенергію, що не дозволить залучити іноземні інвестиції. Основна проблема – відсутність довгострокового планування та невідповідність європейським практикам.
Про це заявила нардеп Фракції "Слуга Народу" Людмила Буймістер.
Коментарів немає