Незалежність – це і моя гордість, і мій біль

Незалежність – це і моя гордість, і мій біль

24 серпня – це справжнє свято, бо проголошення незалежності України було давно очікуваною, вимріяною подією для багатьох людей.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказала журналістка, виконавча директорка Інституту демократії ім. Пилипа Орлика (Київ) Світлана Єременко.

Коментарів немає