У Київському метрополітені пояснили причину гігантської черги до станції метро "Вокзальна". Виявляється, величезна черга виникла через те, що люди почали активно користуватися приміськими електричками та масово приїжджати до Києва на роботу і навчання.
Вона додає, що люди з черги дотримувалися безпечної дистанції та скупчення людей у вестибюлі станції не було.
Коментарів немає