Просто настала осінь: в метро Києва пояснили причину гігантської черги на "Вокзальній"

Просто настала осінь: в метро Києва пояснили причину гігантської черги на

У Київському метрополітені пояснили причину гігантської черги до станції метро "Вокзальна". Виявляється, величезна черга виникла через те, що люди почали активно користуватися приміськими електричками та масово приїжджати до Києва на роботу і навчання.

Вона додає, що люди з черги дотримувалися безпечної дистанції та скупчення людей у вестибюлі станції не було.

Коментарів немає