На боротьбу з коронавірусною інфекцією зі спеціалізованого фонду України передбачено виділення загалом 66 млрд грн, зазначив заступник міністра фінансів Роман Ермоличев.
На боротьбу з коронавірусною інфекцією в Україні скеровано майже 25 млрд грн. Про це 20 серпня під час онлайн-дискусії "Закупівлі COVID-19: хто і як витрачає бюджетні кошти" повідомив заступник міністра фінансів Роман Ермоличев, інформує сайт його відомства.
Коментарів немає