В Україні збільшується кількість інфікованих коронавірусом. Щодня у середньому фіксують від 1600 до 2000 нових хворих.
Жорсткий карантин влада не повертає, бо зараз є більше інформації про захворювання — як передається і які симптоми розвиває. На початку пандемії цих даних не було, розповів Gazeta.ua колишній очільник Центру громадського здоров'я України Володимир Курпіта.
Коментарів немає