Ми не контролюємо Covid-19 – імунолог розповів, коли пандемія піде на спад

Ми не контролюємо Covid-19 – імунолог розповів, коли пандемія піде на спад

В Україні збільшується кількість інфікованих коронавірусом. Щодня у середньому фіксують від 1600 до 2000 нових хворих.

Жорсткий карантин влада не повертає, бо зараз є більше інформації про захворювання — як передається і які симптоми розвиває. На початку пандемії цих даних не було, розповів Gazeta.ua колишній очільник Центру громадського здоров'я України Володимир Курпіта.

Коментарів немає