Головний символ незалежності - її носії. Це покоління, яке вже виросло за цих 29 років і не усвідомлює себе як частину іншої держави. Для них незалежність країни є безумовно важливою.
Про це Gazeta.ua сказав заступник директора Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко.
Коментарів немає