Окупанти за добу п’ять разів порушили «тишу» на Донбасі

Окупанти за добу п’ять разів порушили «тишу» на Донбасі

Російсько-окупаційні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню у смугах відповідальності підрозділів ООС.

Про це йдеться у ранковому зведенні штабу сил ООС, передає Укрінформ.

Коментарів немає