Російсько-окупаційні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню у смугах відповідальності підрозділів ООС.
Про це йдеться у ранковому зведенні штабу сил ООС, передає Укрінформ.
Російсько-окупаційні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню у смугах відповідальності підрозділів ООС.
Про це йдеться у ранковому зведенні штабу сил ООС, передає Укрінформ.
Коментарів немає