У гірських селах на Закарпатті під вибори прописують нових мешканців — згідно з пропискою, мешкають ці жителі на лісопилках та навіть в церкві.
Як передає Укрінформ, про такі виявлені факти повідомив у Фейсбуці голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.
Коментарів немає