Оркестр «INSO-Львів» разом з відомими музикантами та солістами Наталією Степаняк та Петром Радейком 23 вересня в парку виконали програму «Бродвей».
Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомили в пресслужбі оркестру.
Оркестр «INSO-Львів» разом з відомими музикантами та солістами Наталією Степаняк та Петром Радейком 23 вересня в парку виконали програму «Бродвей».
Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомили в пресслужбі оркестру.
Коментарів немає