Оркестр у Львові виконав хіти Бродвею

Оркестр у Львові виконав хіти Бродвею

Оркестр «INSO-Львів» разом з відомими музикантами та солістами Наталією Степаняк та Петром Радейком 23 вересня в парку виконали програму «Бродвей».

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомили в пресслужбі оркестру.

Коментарів немає