Тайський нацпарк повертатиме туристам сміття

Тайський нацпарк повертатиме туристам сміття

Адміністрація національного парку Кхауяй в Таїланді поштою відправлятиме туристам сміття, яке вони залишили після себе.

Як повідомляє ВВС, про це заявив міністр довкілля Таїланду Варавут Сільпа-арча, передає Укрінформ.

Коментарів немає