Адміністрація національного парку Кхауяй в Таїланді поштою відправлятиме туристам сміття, яке вони залишили після себе.
Як повідомляє ВВС, про це заявив міністр довкілля Таїланду Варавут Сільпа-арча, передає Укрінформ.
Адміністрація національного парку Кхауяй в Таїланді поштою відправлятиме туристам сміття, яке вони залишили після себе.
Як повідомляє ВВС, про це заявив міністр довкілля Таїланду Варавут Сільпа-арча, передає Укрінформ.
Коментарів немає