Помер чоловік, який першим у світі вилікувався від СНІДу

Помер чоловік, який першим у світі вилікувався від СНІДу

У каліфорнійському місті Палм Спрінгс помер 54-річний Тімоті Рей Браун, який став першою людиною у світі, що вилікувалася від інфекційного захворювання ВІЛ/СНІД.

Як передає Укрінформ, про це передає NBC Palm Springs.

Коментарів немає