Не збрехав

– Морально розбитий. Не чекав такої ненависті, – пише Олег. Працює менеджером у рекламному агентстві. Місяць тому в нього підвищилася температура, два дні боліла голова. Тестування підтвердило коронавірус. Терапевтка призначила ліки й відправила на самоізоляцію.

– Здуру написав у робочий чат, що захворів. Колеги як із ланцюга зірвалися: "Мудак, сам винен!", "Чого було шлятися по місту. Кретин". Так лаялися, що вуха у трубку згорталися. Два дні не зупинялися. Частина видалилися з друзів у Facebook. Навіть директор претензії слав, – продовжує товариш. – Першу ніч переживав, не міг спати. Почувався винним. Потім попустило. Але тривога не полишає. Страшно вертатися на роботу. Вважав наш колектив дружнім, а виявилося – зміїне кубло.

У вихідні у Viber запитую в Олега за здоров'я.

Коментарів немає