Окупанти стріляли біля Авдіївки й Мар’їнки та запускали дрон

Окупанти стріляли біля Авдіївки й Мар’їнки та запускали дрон

Російські окупаційні війська станом на 17.00 14 вересня кілька разів відкривали неприцільний вогонь у районі населених пунктів Авдіївка та Мар’їнка, а в районі Пищевика запустили БПЛА через лінію розмежування.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресцентр штабу Об'єднаних сил.

Коментарів немає