Російські окупаційні війська станом на 17.00 14 вересня кілька разів відкривали неприцільний вогонь у районі населених пунктів Авдіївка та Мар’їнка, а в районі Пищевика запустили БПЛА через лінію розмежування.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресцентр штабу Об'єднаних сил.
Коментарів немає