Южно-Українська АЕС після тривалої перерви відновила екскурсії

Южно-Українська АЕС після тривалої перерви відновила екскурсії

Южно-Український енергокомплекс, що на Миколаївщині, відновив екскурсії підприємством після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

Про це повідомили в управлінні інформації та громадських зв’язків ВП "ЮУАЕС", передає Укрінформ.

Коментарів немає