Южно-Український енергокомплекс, що на Миколаївщині, відновив екскурсії підприємством після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу.
Про це повідомили в управлінні інформації та громадських зв’язків ВП "ЮУАЕС", передає Укрінформ.
Южно-Український енергокомплекс, що на Миколаївщині, відновив екскурсії підприємством після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу.
Про це повідомили в управлінні інформації та громадських зв’язків ВП "ЮУАЕС", передає Укрінформ.
Коментарів немає