Минулими вихідними ОБСЄ зафіксувала чотири порушення перемир’я на Луганщині

Минулими вихідними ОБСЄ зафіксувала чотири порушення перемир’я на Луганщині

СММ ОБСЄ за період із вечора 18 до вечора 20 вересня не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню в Донецькій області, зафіксувавши упродовж цього періоду чотири порушення перемир’я на Луганщині.

Про це повідомляється в опублікованому у понеділок щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) № 225/2020, передає Укрінформ.

Коментарів немає