СММ ОБСЄ за період із вечора 18 до вечора 20 вересня не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню в Донецькій області, зафіксувавши упродовж цього періоду чотири порушення перемир’я на Луганщині.
Про це повідомляється в опублікованому у понеділок щоденному звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) № 225/2020, передає Укрінформ.
Коментарів немає