Сім'я Вільямс йде з Формули-1

Сім'я Вільямс йде з Формули-1

Вікенд в Монці стане останнім для сім'ї Вільямс у Формулі-1. Два тижні тому команду придбав холдинг Dorilton Capital, на наступному етапі керувати командою Вільямс будуть інші люди.

Після 43 років і 739 Гран-прі сім'я залишає спорт, але сподівається на стабільне майбутнє команди, яка збереже історичну назву.

Коментарів немає