ОБСЄ зафіксувала за минулу добу 15 порушень перемир’я на Донбасі

ОБСЄ зафіксувала за минулу добу 15 порушень перемир’я на Донбасі

СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 14 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 1 таке порушення на Луганщині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 244/2020 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні від 13 жовтня 2020 року.

Коментарів немає